badian bio nahled

Kdo jsme

Ve Vratných lahvích věříme ve zdravější planetu s minimem odpadů. Naším cílem je změnit způsob nakupování potravin a dalších surovin do domácnosti na udržitelný. Chceme minimalizovat používání jednorázových obalů při cestě produktů ke spotřebiteli, samozřejmě při zachování požadavků na jejich kvalitu i hygienu. Udržitelnost je ve společnosti konečně aktuální téma a projektem Vratné lahve chceme přispět k realizaci vizí lidí, kteří smýšlí zodpovědně o naší planetě i budoucnosti. Vratné lahve tvoří od roku 2018 tým příznivců zdravého, ekologického a k přírodě šetrného životního stylu. Zakladatelem je Marek Lukesle. Mimořádný dík patří našim andělům za to, že je nám přáno, Lucce, která stála u zrodu Vratných lahví, Martinovi za skvělý název, Peťasovi za krásnou tvář projektu a Lence za hybnou sílu, která posouvá každý den Vratné lahve dál.

majoranka nahled

Co děláme

Provozujeme balírnu surovin a e-shop. Vratné lahve plníme kvalitními surovinami převážně s BIO certifikací. Pro snížení produkce odpadu vyhledáváme partnery, kteří nám jsou schopni suroviny dodávat v opakovaně použitelných obalech.

goji nahled

Kde nás najdete

Kromě vlastního e-shopu si hýčkáme spolupráce s našimi milými partnery Rohlik.cz, Sklizeno, Královské dobroty, BioPohanka a Náš grunt. I u nich můžete Vratné lahve nakupovat i vracet. Mrkněte na všechna odběrná místa.

Kontakty

Pro zákazníky
Napište nám zakaznik@vratne-lahve.cz
Zavolejte nám + 420 606 605 595

Pro spolupráci
Napište nám info@vratne-lahve.cz

Sídlo společnosti v Chrudimi
Vratné lahve s.r.o.
Radoušova 16
537 01 Chrudim
IČ: 06760325
DIČ: CZ06760325

Bankovní spojení
č. ú.: 2601367392/2010
IBAN: CZ2920100000002601367392
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40988 Společnost podléhá dohledu kontrolního orgánu CZ-BIO-002.

Napsali o nás

5+2 - logo

Bojuje proti plastům
Zobrazit článek

chrudimsky denik - logo

Vratné lahve chrání přírodu
Zobrazit článek

pardubice logo

V Chrudimi otevřela bezobalová prodejna
Zobrazit článek

noviny-chrudim

První prodejna v Chrudimi a v České republice, která nabízí výrobky ve vratných obalech
Zobrazit článek

tretinka

VRATNÉ LAHVE přináší průlom ve způsobu nakupování
Zobrazit článek

bio-info

Vratné lahve otvírají první bezodpadovou prodejnu v Chrudimi, chystají expanzi do celé ČR
Zobrazit článek

Menu
Zavřít

Košík

Historie prohlížení

Close

Vítejte u nás!

Vaše osobní údaje budou použity pro umožnění přístupu do vašeho účtu, jeho správu a další potřeby popsané na stránce ochrana osobních údajů.

Už máte účet?

Zavřít

Zavřít

Kategorie