VRATNÉ LAHVE NA FESTIVALU EVOLUTION

Pátek 20.3. – neděle 22.3.2020

LÍSTKY NA FESTIVAL ZAKOUPÍTE ZDE

Děkujeme za podporu!

Rozvoz

Až do vaší spíže

Rozvážíme v těchto městech a jejich okolí:

Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Litomyšl

v okolí Litomyšle až po města

Ústí nad Orlicí, Svitavy, Polička

Chtěli byste, abychom zaváželi do vaší oblasti? Kontaktujte nás, a domluvme se individuálně.

Objednávky přijaté do neděle do 21.00 budou doručovány následující dny v úterý – čtvrtek.

Po odeslání objednávky Vám bude zasláno potvrzení přijetí objednávky, o termínu doručení vás budeme informovat sms zprávou nebo telefonicky.

Poplatek za dopravu je 100 Kč, při objednávce nad 1500 Kč je doprava zdarma.

Potraviny jsou baleny ve vratných sklenicích a lahvích, v opakovaně použitelných bedýnkách a taškách. Za lahve a sklenice je účtována vratná záloha ve výši 10 a 20 Kč dle velikosti, jejich navrácení lze realizovat v naší prodejně, nebo při případném dalším závozu.

Vratné lahve

Naše myšlenka

Vítejte v internetovém obchodě Vratné lahve

Nakupte si u nás potraviny, drogerii a další suroviny v opakovaně použitelných – vratných obalech a nechte si je od nás dovézt do Vašich domovů. Ušetříte přírodu a nebudete muset tolik chodit do obchodů. Naše nabídka je složena z kvalitních surovin, které často od našich dodavatelů nakupujeme v BIO kvalitě. Pro snížení produkce odpadu suroviny nakupujeme ve velkých objemech. Naším cílem je změnit budoucnost nakupování potravin a dalších surovin do domácnosti a minimalizovat, nebo ještě lépe úplně odstranit používání jednorázově použitelných obalů při cestě z přírody ke spotřebiteli, samozřejmě při zachování požadavků na kvalitu, hygienu apod. Udržitelnost je ve společnosti konečně aktuální téma a projektem Vratné lahve chceme přispět k realizaci vizí všech lidí, kteří smýšlí (a konají) s naší Matkou Zemí zodpovědně.

Proč Vratné lahve, neboli nakupování bez jednorázového obalu:

V obchodech nakupujeme (mimo jiné)
1) suroviny a výrobky
2) obaly
3) design.

Obal je téměř vždy jednorázový a po použití suroviny vhodný častokrát pouze k vyhození do koše. Design obalu nás láká, ovlivňuje a mnohdy v nás vyvolává emoce a představy o tom, co je skryto uvnitř. Realita (kvalita) je ale mnohdy bohužel jiná. Podle nás by se nemělo jídlo a suroviny balit do obalu, který je na jedno použití.
Distribuce potravin ve vratných, opakovaně použitelných obalech je podle nás cestou ke změně současného fungování k odpovědnějšímu nejen vůči přírodě.

Proč preferujeme suroviny v kvalitě BIO:

Jsme přesvědčeni, že biopotraviny by neměly být vnímány jako něco extra, nýbrž jako standard. A že užívání průmyslových hnojiv a pesticidů, genetická modifikace rostlin atp. by měly být chápány jako něco podřadného, kompromisního, až nepřijatelného. Ohleduplnost k přírodě, k vlastnímu zdraví a k životům dalších generací nás proto motivuje nakupovat od dodavatelů v co největší míře suroviny v kvalitě s BIO certifikací.
Více informací o BIO potravinách

Kontakty

Na cokoliv se nás můžeš zeptat

Napiš nám na info@vratne-lahve.cz

+420 725 153 555
Marek

Sledujte náš FACEBOOK

Prodejna Chrudim: Radoušova 16, 537 01 Chrudim

Vratné lahve s.r.o. | Radoušova 16, 537 01 Chrudim | IČ: 06760325 | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40988